Összesített Filmes Toplista

A táblázat szélessége miatt – ezen táblázatot – okostelefonokon csak elforgatott kijelző mellett lehet teljes egészében látni.

#VT
Film
Év
JackOneill
Gabo81
Patrick
Avg
18
The Chaser
2008
9,5
9
10
9,50
43
Manchester by the Sea
2016
9,4
9
10
9,47
12
Sorry We Missed You
2019
10
9
9
9,33
37
Come True
2020
8,9
9
9,4
9,10
6
Never Look Away
2018
8
9
10
9,00
15
Shoplifters
2018
8
9
10
9,00
28
Inside Llewyn Davis
2013
8,5
9
9,5
9,00
34Amadeus19848,88,5
9,6
8,97
20Biutiful20108,3
10
8,28,83
39The Dry2018
9,4
8
9
8,80
4The Trial of the Chicago 72020
9
8
9
8,67
25Animal Kingdom20108,58
9,3
8,60
30One Night in Miami...2020
9
7
9,2
8,40
22The Big Sick20178,67
9,6
8,40
40Wild Roots2021
9,2
5,9
10
8,37
2Hoop Dreams1994
9
7
9
8,33
9Memories of Murder200388
9
8,33
10Another Round2020
10
878,33
3613 Assassins20108,5
9
6,98,13
29Rams20157,4
9
7,98,10
31Carlito's Way1993
9
6
9
8,00
3The Devil All the Time20206
9
9
8,00
17We're All Christs20067
9
88,00
38July 2220188,586,87,77
8The Platform20198
10
57,67
21The Right Stuff2010
9
67,47,47
35Don't Look Up20218
9,9
4,57,47
11After You...20036
9
77,33
14Being Flynn20127877,33
19Riders of Justice20207,586,57,33
27The Green Knight20216,986,47,10
42The Suicide Squad202087,556,83
7A History of Violence20057766,67
13Eagle Eye20087766,67
33The World’s End20137766,67
16Treasure Planet2002
10
636,33
23Flickering Lights20007,265,36,17
32His Master's Voice20185,684,66,07
5Cuties20206666,00
24Pig20215,584,45,97
41Sinbad19713,5
10
4,25,90
1Suspiria20185855,67
26Beckett20215,2835,40