Összesített Filmes Toplista

A táblázat szélessége miatt – ezen táblázatot – okostelefonokon csak elforgatott kijelző mellett lehet teljes egészében látni.

#VTFilmÉvJackOneillGabo81PatrickAvg
18The Chaser20089,59109,50
12Sorry We Missed You201910999,33
6Never Look Away201889109,00
15Shoplifters201889109,00
28Inside Llewyn Davis20138,599,59,00
20Biutiful20108,3108,28,83
4The Trial of the Chicago 720209898,67
25Animal Kingdom20108,589,38,60
30One Night in Miami...2020979,28,40
22The Big Sick20178,679,68,40
2Hoop Dreams19949798,33
9Memories of Murder20038898,33
10Another Round202010878,33
29Rams20157,497,98,10
31Carlito's Way19939698,00
3The Devil All the Time20206998,00
17We're All Christs20067988,00
8The Platform201981057,67
21The Right Stuff2010967,47,47
11After You...20036977,33
14Being Flynn20127877,33
19Riders of Justice20207,586,57,33
27The Green Knight20216,986,47,10
7A History of Violence20057766,67
13Eagle Eye20087766,67
16Treasure Planet200210636,33
23Flickering Lights20007,265,36,17
5Cuties20206666,00
24Pig20215,584,45,97
1Suspiria20185855,67
26Beckett20215,2835,40